Dagelijks Bestuur FEN Nederland


Gerald Doene

President FEN Nederland


Verdunplein 18

Box G9333

2140 SZ Eindhoven

president@fen-nederland.com



Stef van der Pas

Vice-president FEN Nederland


Turfstreek 29

3766 HR Soest

vicepresident@fen-nederland.com



Johan Smits

Secretaris FEN Nederland a.i.


Floreffestraat 13

6731 ZE Someren

secretaris@fen-nederland.com



Vacature

Penningmeester FEN Nederland


penningmeester@fen-nederland.com



William Feijen

Bestuurslid FEN Nederland


Engelenbeemden 4

5706 GJ Helmond

william.feijen@fen-nederland.com


Regio bestuur Zuid


Voorzitter Regio Zuid

Vacature


vz-zuid@fen-nederland.com



Johan Smits

Secretaris regio zuid


Floreffestraat 13

6731 ZE Someren

secr-zuid@fen-nederland.com



Remco Luyten

Regio bestuurslid


Kasteel Nijenrodestraat 259

5037 TM Tilburg

remco.luyten@fen-nederland.com



Boudewijn ten Bokum

Bestuurslid regio zuid


Teullandstraat 16

5503 VW Veldhoven

boudewijn.ten.bokum@fen-nederland.com



Harrie van den Berg

Ondersteunend lid regio zuid


Hoogvenstraat 50

5017 CE Tilburg




Christa van den Berg

Ondersteunend lid regio zuid


5017 CE Tilburg



Regio bestuur Zuidwest

Gerald Doene

Regio voorzitter a.i.


vz-zuidwest@fen-nederland.com


Patrick van der Pas

Ondersteunend lid regio Zuidwest




Regio bestuur West


Johan van der Teems

Voorzitter regio west


Juweellaan 580

2719 SX Zoetermeer

vz-west@fen-nederland.com



Annemarieke van Veen

Secretaris regio west


Kuifeendstraat 42

2268 CM Leidschendam

secr-west@fen-nederland.com



Jeroen van Veen

Bestuurslid regio west


Kuifeendstraat 42

2268 CM Leidschendam



Regio bestuur Midden


Jurriaan Ibes

Voorzitter regio midden


Taklaan 20

6824 DN Arnhem

vz-midden@fen-nederland.com



Jan Elias

Secretaris regio midden


Sinnigervelderstraat 499

1382 GD Weesp

secr-midden@fen-nederland.com



Remco Pronk

Bestuurslid regio midden


Wenckenbachplantsoen 433

3431 TN Nieuwegein

remco.pronk@fen-nederland.com



Bjorn de Graaf

Aspirant bestuurslid regio midden


Kamelenspoor 194

3605 EK Maarssen

bjorn.de.graaf@fen-nederland.com


Regio bestuur Oost


Bjorn Vos

Aspirant regio bestuurslid oost


Esweg 18

9461 HP Gieten

secr-oost@fen-nederland.com



Cephas van de Meer

Aspirant regio bestuurslid oost


Heinoseweg 51

8026 PB Zwolle

cephas@fen-nederland.com



Pim Droog

Aspirant regio bestuurslid oost


Annekamp 6

8191 LX Wapenveld

pim.droog@fen-nederland.com


Regio bestuur Noordoost


Johan van der Schuit

Voorzitter regio noordoost


Sikko Sjaerdamalaan 41

8651 BA Ijlst

vz-noordoost@fen-nederland.com



Truus van der Schuit

secretaris regio noordoost


Sikko Sjaerdamalaan 41

8651 BA Ijlst

@fen-nederland.com


Regio bestuur Noordwest


Johan van der Schuit

Voorzitter regio noordwest a.i.


Sikko Sjaerdamalaan 41

8651 BA Ijlst

vz-noordwest@fen-nederland.com



Henri Hermans

Aspirant bestuurslid regio noordwest


van Bossestraat 90 1H

1051 KC Amsterdam

henri.hermans@fen-nederland.com